Оплата
Дистрибьюторы
Доставка
Newsletter Subscription

XVII МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА - 13-16 жовтня 2020

 

Возможно, Вам будет удобнее связаться с нами через Viber, WhatsApp, Telegram по телефону +380505005320. С уважением, Шаматульский Вячеслав

 

XVII МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА
ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА ‑ 2020
13‑16 жовтня 2020
 
ТЕМАТИКА ВИСТАВКИ
ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ТА ПРАВООХОРОННИХ ПІДРОЗДІЛІВ
ДЛЯ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ
Проводиться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України №753-р від 19.09.2007 р.
«Про підготовку та проведення щорічної Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека»
 
Шановні учасники та гості виставки!
 
Запрошуємо Вас взяти участь у наступній XV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2020», яка відбудеться в м. Києві з 13 по 16 жовтня 2020 року.
 
Проведення виставки напередодні Дня захисника України матиме не тільки величезне практичне, а й суспільне значення. Адже виставка «Зброя та безпека» є унікальним інструментом як для поглиблення військової та військово‑технічної співпраці із зарубіжними країнами‑партнерами, для посилення вітчизняного економічного потенціалу, так і для об'єднання всіх громадян України, незалежно від статі, національності та віросповідання, навколо ідеї побудови нової сильної та квітучої України.
 
Для будь-якої країни можливість проведення масштабного збройового форуму визначається позицією на світовому ринку озброєнь, рівнем розвитку її науково‑технічної бази та оборонної промисловості. З 2004 року успішне проведення виставки «Зброя та безпека» є свідченням високого авторитету вітчизняного науково‑промислового комплексу в проектуванні й виробництві нових видів зброї, військової та спеціальної техніки, якість яких неодноразово була перевірена в реальних умовах, і утвердило право України мати масштабний міжнародний форум зброярів.
 
Використовуючи досвід провідних збройових салонів зарубіжних країн, виставка «Зброя та безпека» проводиться у форматі двох основних розділів:
- ОЗБРОЄННЯ ТА ТЕХНІКА ДЛЯ АРМІЇ І ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ
- ЗБРОЯ ДЛЯ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ
 
В рамках військової частини виставки будуть представлені такі сегменти:
- Озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою;
- Техніка та озброєння Сухопутних військ;
- Озброєння і екіпірування правоохоронних органів;
- Засоби забезпечення прикордонного контролю;
- Військова авіація.
 
Цивільна частина експозиції буде традиційно представлена найрізноманітнішим асортиментом (в ціновому діапазоні і за кількістю всесвітньо відомих торгових марок) мисливської, спортивної, історичної та холодної зброї, товарів тактичного призначення, для полювання і активного відпочинку.
 
Враховуючи величезну потребу в переозброєнні національних Збройних сил та інших військових формувань, наша країна поступово перетворюється на потужний ринок озброєнь і військової техніки, одночасно залишаючись експортно‑орієнтованою країною. У цьому контексті, українські оборонні підприємства потребують отримання новітніх технологій та взаємному обміні технологічними і технічними ідеями із зарубіжними компаніями з країн‑партнерів України. І тут Україна готова до розвитку військово‑технічного співробітництва в тісній зв'язці з іноземними компаніями як в інтересах забезпечення національної безпеки та оборони, так і в інтересах третіх країн.
 
З огляду на це, виставка «Зброя та безпека» демонструє також процес імплементації стандартів НАТО у виробництві військової продукції.
 
У павільйонах та на відкритих майданчиках Міжнародного виставкового центру є можливість забезпечити демонстрацію натурних зразків великогабаритної військової техніки, а також надати найвищий рівень забудови експозицій, комфортні умови для роботи, прийому делегацій, проведення конференцій, переговорів, урочистих прийомів та інших виставкових заходів.
 
Будемо раді вітати Вас на виставці «Зброя та безпека» в 2020 році.
 
Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»
 
Контакти:
тел.: +38 (044) 201-11-63, e-mail: zbroya@iec-expo.com.ua

 

В этой категории нет товаров.

Shama ©2013. Охота
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов