Компакт-спортинг

Компакт-спортинг - вид спорту досить новий, але вже відомий у народі під назвою "стрілянина по тарілочках".

Зародився спортинг у Європі, майже сто років тому, як один із способів підготовки мисливців: у полі зору стрільця виникала мета, яку потрібно було вразити. Спочатку стріляли по голубах, потім по скляних кульках, наповнених пір'ям чи димом, згодом перейшли на спеціальні тарілочки. Вже давно ніхто не запускає ці цілі вручну. Є спеціальні машинки, здатні змінювати траєкторію руху тарілочок, імітуючи політ птаха чи біг зайця.

Вперше з'явився компакт-спортинг у Росії, 1996 року. Англійці виявили ініціативу у проведенні товариської зустрічі зі стрілками колишнього СРСР. Пройшли змагання, а машинки залишились у подарунок. Ось так і вийшло, що англійці завезли до нас нову "хворобу", яка отримала повсюдне визнання. І цілком зрозуміло те, що через 5 років утворилося тільки в Росії більше 20 спортинг-клубів і значна кількість стрільців освоїло техніку стрільби на компакт-спортингу, стало можливим приступити до освоєння значно складнішого виду стрільби-великого спортингу.

Правила проведення змагань із компакт-спортингу засвоїти неважко. Кожен учасник рухається майданчиком, що складається з п'яти стрілецьких місць. Стріляють групами по шість осіб, після кожної серії змінюються "крапками". Серія складається з 25 мішеней, що випускаються по одній та парами. На стенді зазвичай від шести до восьми машинок, розставлених у довільному порядку. Розташування обслуговуючого персоналу біля потребує особливо ретельного підходи до заходів безпеки. Люди, що обслуговують механізми, повинні бути надійно захищені від дробу та уламків мішеней природними або штучними укриттями.

Супутні товари

Мітальна машинка "Дуплет"

Мітальна машинка "Дуплет"

Потужна машинка з можливістю запуску однієї або двох мішеней-тарілочок будь-якого стандарту. Розміри: у складеному стані 1150*300*140 у спорядженому стані 1000*1000*1000 Вага 14 кг Дальність кид..

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре